Праска з парогенератором Braun CareStyle 1 Pro IS 1511
Відео 3Фото 6 |
Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 білий фіолетовий |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun CareStyle 1 Pro IS 1511
Парогенератор Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 WH | 4 039 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 1 Pro Is 1511 Wh | 4 226 грн. |
Праска Braun IS 1511 WH | 3 863 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 WH | 3 783 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 WH | 3 773 грн. |
Відеоогляди
Модификації Braun CareStyle 1 Pro IS 1511
Ціни на Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 1 Pro IS 1511 | від 3 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun CareStyle 1 Pro IS 1514 | від 3 213 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →