Електробритва Braun Series 9 Pro+ 9525s
Фото 15 |
Braun Series 9 Pro+ 9525s |
|
Найкраща електробритва від Braun. Футляр Power Case із вбудованим акумулятором для заряджання бритви у будь-який час. Титанове покриття головного ріжучого елемента бритви. Новий фіксатор голівки для гоління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Series 9 Pro+ 9525s
Усі ціни 7 →Электробритва Braun Series 9 Pro+ 9525s | 13 292 грн. |
Braun Series 9 Pro+ 9525s фр-072689 | 15 449 грн. |
Електробритва Braun Series 9 9525S | 16 400 грн. |
Braun Series 9 Pro+ 9525s ФР-072689 | 16 099 грн. |
Braun Series 9 9525S | 16 000 грн. |
Braun Series 9 Pro+ 9525s | 21 402 грн. |
Braun Series 9 9525S | 16 800 грн. |
Додаткові функції і можливості електробритви Braun Series 9 Pro+ 9525s:
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →