Електробритва Braun Series 9 Pro+ 9565cc
Фото 9 |
Braun Series 9 Pro+ 9565cc |
|
Титанове покриття головного ріжучого елемента бритви. Новий фіксатор бритвеної головки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Series 9 Pro+ 9565cc
Усі ціни 9 →Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro 9565cc | 18 218 грн. |
Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro+ 9565cc | 17 350 грн. |
Электробритва Braun Series 9 Pro+ 9565cc | 16 399 грн. |
Braun Series 9 Pro+ 9565cc фр-072691 | 18 960 грн. |
Електробритва Braun Series 9 9565CC | 16 482 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості електробритви Braun Series 9 Pro+ 9565cc:
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →