Кухонний ніж Gusto GT-4001-2
Gusto GT-4001-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4001-2
Усі ціни 9 →Кухонный нож Gusto Classic для мяса 20,3 см GT-4001-2 (100167) 100167 | 182 грн. |
Gusto GT-4001-2 | 114 грн. |
Gusto GT-4001-2 Classic 20.3 см GT-4001-2Classic20.3см | 115 грн. |
Ніж для м'яса Gusto Classic GT-4001-2 20.3 см (BP100167) | 114 грн. |
Ніж для м'яса Gusto Classic GT-4001-2 20,3 см | 255 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →