Велосумка BRAVVOS F-089 Frame Bag (BIB-025)
BRAVVOS F-089 Frame Bag без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS F-089 Frame Bag
BRAVVOS Велосумка на раму F-089 водоотталкивающий материал, серая BIB-025 | 245 грн. |
Велосумка нарамная Bravvos F-089 (BIB-025) BIB-025 | 316 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos F-089 (BIB-025) BIB-025 | 306 грн. |
Bravvos Велосумка нарамна Bravvos F-089 (BIB-025) BIB-025 | 306 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →