Велосумка BRAVVOS KL-9812C (BIB-013)
BRAVVOS KL-9812C без світловідбивачів |
|
Велосумка з набором для латання велокамер - мультитул, лопатки, латки, клей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS KL-9812C
Усі ціни 7 →BRAVVOS Велосумка на раму BRAVVOS KL-9812C, под смартфон, с инструментами, | 633 грн. |
Велосумка на раму, під смартфон, з інструмент. (Мульти, лопатки, латки, кл | 633 грн. |
Велосумка нарамная Bravvos KL-9812C + мультитул, лопатки, латки, клей (BIB | 607 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos KL-9812C + мультитул, лопатки, латки, клей (BIB- | 631 грн. |
Bravvos Велосумка нарамна Bravvos KL-9812C + мультитул, лопатки, латки, кл | 631 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos KL-9812C + мультитул, лопатки, латки, клей (BIB- | 631 грн. |
Велосумка на раму під смартфон з інструментом (мультитул, лопатки, латки, | 765 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →