Велосумка BRAVVOS QJ-001 1 л
Відео 1Фото 2 |
BRAVVOS QJ-001 |
|
Розмір відсіку під смартфон – 165 х 85 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS QJ-001 1 л
BRAVVOS Велосумка BRAVVOS QJ-001 на рамe, с отделением под смартфон черный | 428 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QJ-001 Black (BIB-058) BIB-058 | 433 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QJ-001 Black (BIB-058) BIB-058 | 415 грн. |
Bravvos Велосумка нарамна Bravvos QJ-001 Black (BIB-058) BIB-058 | 415 грн. |
Велосумка BRAVVOS QJ-001 на верхню трубу рами, з відділенням під смартфон, | 418 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →