Велосумка BRAVVOS CT-002 (BIB-021)
BRAVVOS CT-002 без світловідбивачів |
|
Розмір відсіку під смартфон – 150 х 90 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS CT-002
BRAVVOS Велосумка на раму BRAVVOS CT-002 с оделением под смартфон, черная | 390 грн. |
Велосумка на руль Bravvos CT-002 (BIB-021) BIB-021 | 390 грн. |
Велосумка на кермо Bravvos CT-002 (BIB-021) BIB-021 | 379 грн. |
Bravvos Велосумка на кермо Bravvos CT-002 (BIB-021) BIB-021 | 379 грн. |
Велосумка з вiддiленням під смартфон BRAVVOS CT-002 | 380 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →