Велосумка BRAVVOS QJ-605 (BIB-061)
Відео 1Фото 2 |
BRAVVOS QJ-605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS QJ-605
BRAVVOS Велосумка на руль Bravvos 30X23X25 BIB-061 | 740 грн. |
Велосипеды на руль Bravvos QJ-605 30 x 23 x 15 см Black (BIB-061) BIB-061 | 740 грн. |
Велосумка на кермо Bravvos QJ-605 30 x 23 x 15 см Black (BIB-061) BIB-061 | 740 грн. |
Bravvos Велосумка на кермо Bravvos QJ-605 30 x 23 x 15 см Black (BIB-061) | 740 грн. |
Велосумка-кошик на кермо 30x23x25cm BRAVVOS QJ-605 чорний | 722 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →