Велосумка BRAVVOS QL-200 (BIB-015)
BRAVVOS QL-200 |
|
Розмір відсіку під смартфон – 150 х 90 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS QL-200
Усі ціни 7 →BRAVVOS Велосумка на раму BRAVVOS QL-200, с отделением под смартфон,черная | 386 грн. |
Велосумка нарамная Bravvos QL-200 (BIB-015) BIB-015 | 390 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QL-200 (BIB-015) BIB-015 | 374 грн. |
Bravvos Велосумка нарамна Bravvos QL-200 (BIB-015) BIB-015 | 374 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QL-200 (BIB-015) | 336 грн. |
Велосумка на раму, з вiддiленням пiд смартфон BRAVVOS QL-200 | 376 грн. |
Велосумка на раму, з відділенням під смартфон BRAVVOS QL-200 чорний з біло | 370 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →