Електрогенератор Brevia GP2300iS
Фото 5 |
Brevia GP2300iS ручнийэлектростартер (кнопка) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia GP2300iS
Усі ціни 8 →Інверторний генератор BREVIA GP2300iS | 20 982 грн. |
Генератор Brevia инверторний бензиновій ,2,0КВТ (НОМ 1,8КВТ) GP2300iS | 22 568 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,0кВт (ном 1,8кВт) LGP2300iS | 21 588 грн. |
Генератор інверторний бензиновий Brevia 1.8/2 кВт (GP2300iS) | 20 999 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,0 кВт нот 1,8 кВт (GP2300iS) | 18 713 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Brevia GP2300iS
Ціни на Brevia GP2300iS |
---|---|---|---|---|
Brevia GP2300iS | від 18 713 грн. | 8 пропозицій | ||
Brevia GP2300iES | від 24 482 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →