Електрогенератор Brevia GP1200iS
Фото 5 |
Brevia GP1200iS |
|
Невеликий інверторний генератор із номінальною потужністю 1 кВт. Апарат відрізняється компактними розмірами та малою вагою (всього 12 кг). Усі вузли та агрегати закриті шумоізоляційним корпусом. Під ним знаходяться 4-тактний бензиновий двигун із робочим об'ємом 57 см³, інверторний альтернатор із мідною обмоткою та паливний бак на 2.5 л бензину. Під час роботи генератор Brevia GP1200iS споживає 0,63 л палива за годину. На лицьовій панелі є одна розетка 230 В, вихід постійного струму 12 В, порти USB і роз'єми для паралельного підключення.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia GP1200iS
Усі ціни 7 →Інверторний генератор BREVIA GP1200iS | 13 476 грн. |
Генератор Brevia инверторний бензиновій 1,2кВт (ном 1,0кВт) GP1200iS | 14 495 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 1,2кВт (ном 1,0кВт) LGP1200iS | 13 865 грн. |
Генератор інверторний бензиновий Brevia 1/1.2 кВт (GP1200iS) | 14 909 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 1,2кВт (ном 1,0кВт) GP1200iS | 15 055 грн. |
Генератор інверторний 1,0 кВт BREVIA бензиновий електрогенератор для побут | 15 572 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Brevia GP1200iS | 13 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →