Електрогенератор Brevia GP2500iS
Фото 3 |
Brevia GP2500iS ручнийэлектростартер (кнопка) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia GP2500iS
Усі ціни 6 →Інверторний генератор BREVIA GP2500iS | 22 602 грн. |
Генератор Brevia инверторний бензиновій 2,3КВТ (НОМ 2,5КВТ) GP2500iS | 24 311 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,3кВт (ном 2,5кВт) LGP2500iS | 23 256 грн. |
Генератор інверторний бензиновий Brevia 2.3/2.5 кВт (GP2500iS) | 24 026 грн. |
Генератор Brevia інверторний бензиновий 2,3кВт (ном 2,5кВт) GP2500iS | 25 253 грн. |
Генератор инверторный 2,3 кВт для дома BREVIA бензиновый с системой AVR 23 | 26 117 грн. |
Модификації Brevia GP2500iS
Ціни на Brevia GP2500iS |
---|---|---|---|---|
Brevia GP2500iS | від 22 602 грн. | 6 пропозицій | ||
Brevia GP2500iES | від 29 727 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →