Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 7 →Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 18 511 грн. |
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR | 17 950 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 295/80 R22.5 152/1 | 18 677 грн. |
Bridgestone DURD2 295/80 R22.5 152/148 M | 26 840 грн. |
Bridgestone DURD2 295/80 R22.5 152/148 M | 28 182 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 295/80 R22.5 152/ | 19 798 грн. |
Шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 20 257 грн. |
Модификації Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M
Ціни на Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/80 R22.5 152M | від 17 950 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M | від 22 288 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L | від 19 676 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M | від 20 420 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/80 R22.5 156L | від 19 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/80 R22.5 156M | від 20 526 грн. | 1 пропозиція |