Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) (315/70R22.5 154M) | 20 420 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 315/70 R22.5 154/1 | 20 604 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 315/70 R22.5 154/ | 21 840 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 315/70 R22.5 154/1 | 22 162 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 315/70 R22.5 154/ | 23 492 грн. |
Модификації Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M
Ціни на Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M | від 19 943 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L | від 19 700 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M | від 20 420 грн. | 5 пропозицій |