Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 19 700 грн. |
Bridgestone R-Drive 002 315/70R22.5 154/150L | 26 240 грн. |
Bridgestone R-Drive 002 315/70R22.5 154/150L | 27 552 грн. |
Bridgestone DURD2 315/70 R22.5 154/150 L | 26 440 грн. |
Bridgestone DURD2 315/70 R22.5 154/150 L | 27 762 грн. |
Модификації Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L
Ціни на Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 152M | від 22 317 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L | від 19 700 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154M | від 20 420 грн. | 5 пропозицій |