Вантажна шина Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 158 K 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Bridgestone M748 (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 22 788 грн. |
Bridgestone M748 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 22 913 грн. |
Bridgestone M748 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 22 100 грн. |
Bridgestone M748 385/65R22,5 160K | 28 400 грн. |
Bridgestone M748 причіпна (385/65R22,5 160K) 286066 | 22 464 грн. |
Bridgestone M748 385/65R22,5 160K | 29 820 грн. |
Шина Bridgestone M748 (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 25 074 грн. |
Модификації Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K
Ціни на Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Bridgestone M748 385/65 R22.5 158K | від 23 119 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone M748 385/65 R22.5 160K | від 22 100 грн. | 7 пропозицій |