Літня шина Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y 225/40 R19 89 W 225/40 R19 89 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y
Усі ціни 12 →Bridgestone Potenza RE050 A 225/40 R19 89Y | 7 050 грн. |
Bridgestone Potenza RE050A (225/40R19 89Y) | 7 308 грн. |
Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y | 7 360 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 A 225/40 R19 89Y | 7 333 грн. |
Bridgestone Potenza RE050 A 225/40 R19 89Y 123362 | 7 510 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y
Ціни на Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89W | від 6 930 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza RE050A 225/40 R19 89Y | від 7 050 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →