Вантажна шина Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K
Hankook AH31 Smartflex (рулевая) 385/65 R22.5 160K PR20 | 18 754 грн. |
Hankook AH31 Smart Flex (рулевая) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR "3PMSF" | 18 200 грн. |
Hankook AH31 385/65R22.5 160K | 27 468 грн. |
Hankook AH31 Smartflex рульова рульова (385/65R22,5 160K) 287741 | 18 304 грн. |
Шина Hankook AH31 Smartflex (рульова) 385/65 R22.5 160K PR20 | 20 737 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K
Ціни на Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160K | від 18 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 160L | від 19 205 грн. | 2 пропозиції | ||
Hankook Smart Flex AH31 385/65 R22.5 164K | від 18 743 грн. | 11 пропозицій |