Сковорідка Brioni Antrasite 764-002 26 см
Brioni Antrasite 764-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brioni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brioni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brioni Antrasite 764-002 26 см
Усі ціни 6 →Сковорода антипригарна Brioni Antrasite Copper, 26x7 см (764-002) | 1 899 грн. |
Сковорода Brioni Antrasite Copper 26x7 см (764-002) | 1 710 грн. |
Сковорода Brioni 26x7см, 3,5мм (764-002) | 1 899 грн. |
Сковорода Brioni Antrasite Copper 26х7 см (764-002) | 1 899 грн. |
Сковорода Brioni 26x7см, 3,5мм (764-002) | 1 899 грн. |
Модификації Brioni Antrasite 764-002
Ціни на Brioni Antrasite 764-002 |
---|---|---|---|---|
Brioni Antrasite 764-001 24 см | від 1 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Brioni Antrasite 764-002 26 см | від 1 710 грн. | 6 пропозицій | ||
Brioni Antrasite 764-003 28 см | від 1 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →