Сковорідка KORKMAZ Granita A1265 26 см
Фото 3 |
KORKMAZ Granita A1265 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Granita A1265 26 см
Сковорода Korkmaz Granita Alu 26x5 см 2.5 л (A1265) | 1 862 грн. |
Сковорода Korkmaz Granita Alu. 26x5 см./2.5л. Кругла (A1265) | 1 960 грн. |
Модификації KORKMAZ Granita A1265
Ціни на KORKMAZ Granita A1265 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Granita A1265 26 см | від 1 862 грн. | 4 пропозиції | ||
KORKMAZ Granita A1266 28 см | від 2 018 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →