Сковорідка Fissman Fiore 14298 28 см
Фото 6 |
Fissman Fiore 14298 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 14298 28 см
Усі ціни 13 →Fissman Fiore 28х7 см (14298) | 1 629 грн. |
Fissman Fiore 28х7 см (14298) | 1 629 грн. |
Пательня Fissman Fiore 28см (14298) | 1 663 грн. |
Сковорода-вок Fissman Fiore 28 см 14298 | 1 751 грн. |
Глибока сковорода Fissman Fiore 28х7 см 14298 | 1 628 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fissman Fiore 14298
Ціни на Fissman Fiore 14298 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 14296 24 см | від 965 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14297 26 см | від 1 085 грн. | 18 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14298 28 см | від 1 628 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →