Візочок Britax Romer Smile 3
Відео 21Фото 9 |
Прогулянкова коляска відомого британського виробника Britax отримала стриманий, але стильний Англійський дизайн, Висока якість матеріалів, але при цьому і далеко не низький цінник. Розрахована вона на дітей віком від 6 місяців до 4 років і витримує навантаження до 22 кг.хоч важить модель чимало (13 кг в зборі), вона досить простора навіть для підрослого пасажира: довжина спинки становить 48 см, Розмір сидіння — 30х23 см, а ширина шасі (57 см) дозволяє вільно пересуватися по людних вулицях і в торгових центрах.
Також виробник робить акцент на подвійній амортизації: Центральна Підвіска шасі і підвіска передніх коліс забезпечують плавність і м'якість ходу, а якщо додати ще й великі надувні колеса — вам не страшні ні бруківка, ні Сільське бездоріжжя. В цілому, Britax Romer Smile 3 стане зручним і, що не менш важливо, безпечним транспортом для вашого малюка. Коляска оснащена світловідбиваючими смугами для вечірніх прогулянок, прогулянковий блок можна встановлювати по ходу або проти руху, Великий капор з фактором захисту від ультрафіолетового випромінювання UPF 50+ опускається практично до самого бампера, надійно вкриваючи дитину, спинка і підніжка регулюються, трансформуючи сидіння в просторе спальне місце, а ремені безпеки, захисний бампер і паховий ремінь не дадуть непосиді випасти і травмуватися. Комплектується модель дощовиком і великим кошиком для покупок, яка витримує не стандартні 3 кг, а цілих 7 кг, але при бажанні і наявності адаптерів на раму можна встановити люльку для немовлят і автокрісло.
Купити Britax Romer Smile 3
Усі ціни 27 →Прогулочная коляска BRITAX-ROMER Smile Iii Space Black / Brown Handle | 28 140 грн. |
Коляска BRITAX-ROMER SMILE III Fossil Grey (2000036114) | 29 820 грн. |
Прогулянкова коляска BRITAX-ROMER SMILE III Space Black / Brown Handle (20 | 28 140 грн. |
Коляска прогулянкова Britax-Romer Smile III Space Black / Brown Handle 200 | 28 140 грн. |
Коляска Britax-Romer SMILE III Space Black / Brown Handle (2000034645) 200 | 28 140 грн. |