Візочок Britax Romer Smile 5Z 2 in 1
Відео 1Фото 19 |
Britax Romer Smile 5Z 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Вага в зборі:13.8 кг
Всі характеристики
Купити Britax Romer Smile 5Z 2 in 1
Коляска універсальна 2 в 1 Britax-Romer Smile 5Z Fossil Grey 2000037978/20 | 42 000 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Britax-Romer Smile 5Z Jade Green 2000037975/200 | 38 500 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Britax-Romer Smile 5Z Space Black 2000037974/20 | 38 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →