Візочок Britax Romer Smile 5Z
Відео 1Фото 12 |
Britax Romer Smile 5Z
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Вага в зборі:13.8 кг
Всі характеристики
Купити Britax Romer Smile 5Z
Усі ціни 57 →Прогулочная коляска Britax Römer Smile 5Z (Fossil Grey) | 30 660 грн. |
Коляска прогулянкова BRITAX-ROMER SMILE 5Z Jade Green (2000037975) | 28 920 грн. |
Коляска прогулянкова Britax-Romer Smile 5Z Atlantic Green 2000037977 | 30 660 грн. |
Коляска Britax-Romer SMILE 5Z Atlantic Green (2000037977) 2000037977 | 30 660 грн. |
Britax-Romer SMILE 5Z Soft Taupe SMILE5ZSoftTaupe | 30 660 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →