Литий диск Brock B22 9x19/5x120 ET18 DIA74,1
Відео 1Фото 2 | від 13 699 до 18 327 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):18 мм |
Модифікації Brock B22 2
Характеристики
Brock B22 9x19/5x120 ET18 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B22 9x19/5x120 ET18 DIA74,1
Сортувати
Brock B22 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 chrome silver | 18 327 грн. |
Brock B22 Chromsilber (CSS) (R19 W9.0 PCD5x120 ET18 DIA74.1) | 13 699 грн. |
Brock B22 W9.0 R19 PCD5x120 ET18 DIA74.1 CSS | 16 882 грн. |
Brock B22 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 Chrome Silver BRB22901918W6CSS1V | 14 691 грн. |
Brock B22 R19 W9 PCD5x120 ET18 DIA74.1 Chrome Silver | 15 202 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі