Литий диск Brock B34 8,5x19/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 2Фото 5 | від 16 821 до 21 360 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Brock B34 31
Характеристики
Brock B34 8,5x19/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B34 8,5x19/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Brock B34 R19 W8.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Gloss Polished BRB34851938O | 18 111 грн. |
Brock B34 (8.5J x 19 5x105 ET38 DIA56.6) Schwarz Glanz На замовлення з Євр | 19 690 грн. |
Brock B34 Schwarz Klar Matt (SKM) R19 W8.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 | 20 235 грн. |
Brock B34 R19 W8.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Matt | 17 406 грн. |
Brock B34 R19 W8.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Matt rim715Brock | 16 821 грн. |
Brock B34 (8.5J x 19 5x105 ET38 DIA56.6) Black На замовлення з Європи. | 20 920 грн. |
Brock B34 (8.5J x 19 5x105 ET38 DIA56.6) SGVP На замовлення з Європи. | 21 360 грн. |
Brock B34 R19 W8.5 PCD5x105 ET38 DIA56.6 Black Gloss Polished | 18 741 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі