Литий диск Brock B24 8x18/5x100 ET35 DIA63,4
Фото 5 | від 11 197 до 17 803 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Brock B24 67
Характеристики
Brock B24 8x18/5x100 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24 8x18/5x100 ET35 DIA63,4
Сортувати
Brock B24 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x100 ET35 DIA63. | 13 099 грн. |
Brock B24 (8J x 18 5x100 ET35 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 15 690 грн. |
Brock B24 R18 W8 PCD5x100 ET35 DIA63.4 Black Gloss Polished rim636Brock | 14 498 грн. |
Brock B24 Black R18 W8.0 PCD5x100 ET35 DIA63.4 | 14 408 грн. |
Brock B24 (8J x 18 5x100 ET35 DIA63.4 Black) | 14 482 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі