Литий диск Brock B24 7x17/4x100 ET45 DIA63,4
Фото 5 | від 7 850 до 10 829 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B24 67
Характеристики
Brock B24 7x17/4x100 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24 7x17/4x100 ET45 DIA63,4
Сортувати
Brock B24 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R17 W7.0 PCD4x100 ET45 DIA63. | 8 999 грн. |
Brock B24 (7J x 17 4x100 ET45 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 10 592 грн. |
Brock B24 Black R17 W7.0 PCD4x100 ET45 DIA63.4 | 10 829 грн. |
Brock B24 (7J x 17 4x100 ET45 DIA63.4 Black) | 10 220 грн. |
Brock B24 (7J x 17 4x100 ET45 DIA63.4) SG На замовлення з Європи. | 9 933 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі