Литий диск Brock B32 8,5x20/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 4Фото 4 | від 15 329 до 21 687 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Brock B32 221
Характеристики
Brock B32 8,5x20/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 8,5x20/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Диски Brock B32 8,5x20 5x112 ET30 DIA66,6 (matt black) | 16 274 грн. |
Brock B32 Himalaya Grey Voll Poliert (HGVP) (R20 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66. | 16 999 грн. |
Brock B32 (8.5J x 20 5x112 ET30 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 19 053 грн. |
Brock B32 Black R20 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 | 19 776 грн. |
Brock B32 R20 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Himalaya Grey Polished BRB3285203 | 19 789 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі