Литий диск Brock B34 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 8 677 до 12 292 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B34 31
Характеристики
Brock B34 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B34 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Диски Brock B34 7,5x17 5x112 ET45 DIA66,6 (gloss black full polished) | 9 655 грн. |
Brock B34 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 9 399 грн. |
Brock B34 (7.5J x 17 5x112 ET45 DIA66.6) Schwarz Klar Matt На замовлення з | 11 458 грн. |
Brock B34 SGVP R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 | 12 160 грн. |
Brock B34 R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Gloss Polished BRB34751745D | 10 927 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі