Литий диск Brock B35 9x20/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 18 767 до 23 337 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Brock B35 44
Характеристики
Brock B35 9x20/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 9x20/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Brock B35 R20 W9 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Black Matt Polished BRB35902030D3SM | 21 273 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x112 ET30 DIA66.6) Titan На замовлення з Європи. | 20 349 грн. |
Brock B35 TM R20 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6 | 18 767 грн. |
Brock B35 R20 W9 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Titanium Metallic | 20 010 грн. |
Brock B35 R20 W9 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Titanium Metallic rim750Brock | 19 337 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x112 ET30 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 19 074 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x112 ET30 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 23 337 грн. |
Brock B35 R20 W9 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Black Matt Polished | 22 013 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі