Литий диск Brock B8 7x17/5x120 ET38 DIA76,9
від 6 404 до 7 472 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):76.9 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Brock B8 1
Характеристики
Brock B8 7x17/5x120 ET38 DIA76,9 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B8 7x17/5x120 ET38 DIA76,9
Сортувати
Brock B8 Surface Like Chrome (SLC) (R17 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA76.9) | 6 799 грн. |
Brock B8 R17 W7 PCD5x120 ET38 DIA76.9 Surface Like Chrome 580070085 | 6 566 грн. |
Brock B8 SLC R17 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA76.9 | 7 296 грн. |
Brock B8 (7J x 17 5x120 ET38 DIA76.9) Silver На замовлення з Європи. | 7 472 грн. |
Brock B8 R17 W7 PCD5x120 ET38 DIA76.9 Surface Like Chrome | 6 787 грн. |
Диски Brock B8 7x17 5x120 ET38 DIA76,9 (chrome) (1000828521) | 6 404 грн. |
Закрити
Схожі