Зимова шина Triangle TR777 185/65 R14 86T
Відео 5Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR777 185/65 R14 86T 185/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR777 185/65 R14 86T
Усі ціни 34 →Шина Triangle TR777 185/65 R14 86T | 1 625 грн. |
Triangle Snow Lion TR777 185/65 R14 86T | 1 642 грн. |
Triangle Snow Lion TR777 185/65 R14 86T | 1 643 грн. |
Triangle TR777 185/65 R14 86T | 1 909 грн. |
Triangle TR777 Snow Lion (185/65R14 86T) | 1 609 грн. |
ще 20 пропозицій
5 2 15 31 |
Зима покаже. Відпишусь Ціна, тиха, м'яка. Гальмує дуже погано. Тільки перевзув авто, порівнював з літньою матадор, триангл при температурі + 14 не гальмує, відразу вереск щойно купив(ла) Triangle TR777 185/65 R14 86T рекомендую не купувати |
Гума дубова взагалі, на шиномонтажі ледве накачали, не рекомендую, до цього був Кордіант в рази м'якший Немає Дубова роман сионис: користуюся Triangle TR777 155/70 R13 75T менше місяця |
Стоить дана модель вже 3 сезон, на Peugeot 407 sw, 17 радіус. Дорогу тримає добре, сніг також добре проходитиме, рівень шуму досить комфортний, на іншій машині стояли Fulda та Cooper то вони були шумніші. І рівень знесення хороший, ще їздити і їздити. Ціна, якість, рівень шуму, як тримає дорогу. Здається, що гума досить важка, відчувається по роботі підвіски. Артём Фонарь: користуюся Triangle TR777 225/55 R17 97V більше року |
Показано 3 з 56 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Triangle TR777 185/65 R14 86T
Ціни на Triangle TR777 185/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Triangle TR777 185/65 R14 86T | від 1 566 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →