Пральна машина Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий (31018699)
Фото 12 |
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий білий графіт |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий
Усі ціни 72 →Candy Candy RP4476BWMR/1-S | 13 699 грн. |
Пральна машина Candy RP4476BWMR/1-S | 13 699 грн. |
CANDY RP4 476BWMR/1-S | 13 374 грн. |
CANDY RP4476BWMRR/1-S | 13 637 грн. |
Candy RP4 476BWMR/1-S пральна машина, RapidÓ PRO, Інвертор, 16 програм, 14 | 11 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S
Ціни на Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S |
---|---|---|---|---|
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMR/1-S білий | від 11 499 грн. | 74 пропозиції | ||
Candy RapidO PRO RP4 476 BWMRR/1-S графіт | від 12 899 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →