Пральна машина Candy RapidO PRO RP4 476BWMBC/1-S білий (31019127)
Фото 9 |
Candy RapidO PRO RP4 476BWMBC/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy RapidO PRO RP4 476BWMBC/1-S білий
Усі ціни 10 →Пральна машина Candy RP4 476BWMBC/1-S | 19 285 грн. |
Пральна машина автоматична Candy RP4 476BWMBC/1-S | 15 999 грн. |
Стиральная машина Candy RP4 476BWMBC/1-S | 18 571 грн. |
CANDY RP4476BWMBC1S | 21 340 грн. |
Candy RapidO Pro RP4 476BWMBC/1-S | 16 440 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →