Пральна машина Candy CSTG 28TVRE/1-S сірий (31011148)
Candy CSTG 28TVRE/1-S сірий 2021 рікрозумний дім |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CSTG 28TVRE/1-S сірий
Усі ціни 10 →Пральна машина Candy CSTG 28TVRE/1-S | 17 144 грн. |
Стиральная машина candy cstg 28tvre/1-s | 17 099 грн. |
Стиральная машина CANDY CSTG28TVRE/1-S | 16 487 грн. |
Candy CSTG 28TVRE/1-S | 20 280 грн. |
Пральна машина Candy CSTG28TVRE/1-S | 15 899 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →