Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пральні машини   /   Candy

Пральна машина Candy RapidO ROW 4966 DWRR7-S графіт (31019871)

Фото - Пральна машина Candy RapidO ROW 4966 DWRR7-S графіт
Фото 10
Candy RapidO ROW 4966 DWRR7-S графіт
Колір
Характеристики
Тип завантаженняфронтальне завантаження
Завантаження9 кг
Максимальна швидкість віджимання1400 об/хв
Витрата води за цикл49 л / 86 л прання + сушіння /
Сушка
Завантаження для сушіння6 кг
Інверторний двигун
Матеріал бакапластик
Матеріал ТЕНунержавіюча сталь
Функції та можливості
Кількість програм14 шт.
Додаткові програмисвоя програма
швидке прання
Прання паром
Безпека
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Захист від дітей
Класи ефективності
Клас віджиманняB
Клас енергоспоживання (new)A / D прання + сушіння /
Клас гучностіB
Загальні характеристики
Управлінняповоротна ручка + сенсори
Керування зі смартфонаWi-Fi та Bluetooth
ДисплейLED
Відкриття дверцятвліво
Рівень шуму (віджим)76 дБ
Габарити (ВхШхГ)85x60x58 см
Вага66 кг
Офіційний сайтcandy-home.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Маркування виробника
31019871

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.

Купити Candy RapidO ROW 4966 DWRR7-S графіт

Прально-сушильна машина автоматична Candy ROW 4966DWRR7-S

Прально-сушильна машина Candy ROW 4966DWRR7-S поєднує прання до 9 кг і сушіння до 6 кг, економно використовує воду завдяки автоматичному підбору рівня за завантаженням і має електронний дисплей для простого вибору програм. Енергетичний клас прання A, час стандартного циклу прання ~3:48, комбінованого прання з сушінням ~9:30; споживання води відпові... щедно ~49 л і ~86 л за цикл. Максимальний віджим 1400
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
29 193 грн.

Прально-сушильна машина Candy RapidO ROW 4966DWRR7-S 51см 9кг/6кг ROW4966DWR

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
29 396 грн.

Прально-сушильна машина автоматична Candy ROW 4966DWRR7-S

Прально-сушильна машина Candy ROW 4966DWRR7-S — сучасний пристрій з фронтальним завантаженням, який поєднує в собі високоефективне прання та сушіння. Вона має об'ємний барабан на 66 літрів та здатна одночасно обробляти до 6 кг білизни при сушінні і до 9 кг при пранні. Інноваційна технологія Mix Power System забезпечує дбайливий догляд за різними ти... щепами тканин, а сенсорне управління та вбудований
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
29 187 грн.

Пральна машина з сушаркою Candy RapidO ROW 4966DWRR7-S

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
22 386 грн.

Динаміка цін на Candy RapidO ROW 4966 DWRR7-S графіт

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна