Об'єктив Canon 16-35mm f/4L EF IS USM (9518b005)
Відео 16Фото 31 |
Canon 16-35mm f/4L EF IS USM |
|
Ширококутний зум-об'єктив з топової лінійки L для архітектурної та пейзажної зйомки, а також жанру стріт-фотографії. Відмінна риса моделі — поставлений на озброєння оптичний стабілізатор зображення, силами якого можна компенсувати до 4 ступенів експозиції. На тлі скромною світлосили об'єктива f/4 (нехай і постійною у всьому діапазоні зумування) допомога стаб у ряді випадків неоціненна.
Canon EF 16-35mm f/4L IS USM побудований за схемою з внутрішнім фокусуванням, завдяки чому не змінюється розмірах при наведенні на різкість. За неї, до речі, несе відповідальність вбудований USM-мотор. На подив об'єктиву дісталася 9-пелюсткова діафрагма, так що при належній вправності у зв'язці з ним можна дістати ефектне боке. На передню і задню лінзи моделі нанесено флюоритовое покриття, бореться з паразитними відблисками і відображеннями. Вага ширококутного зума становить 615 г, розміри — 83х113 мм, а діаметр різьби для встановлення на передню лінзу світлофільтра дорівнює 77 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 16-35mm f/4L EF IS USM
Усі ціни 21 →Canon EF 16-35mm f/4L IS USM (9518B005) | 37 500 грн. |
Об'єктив Canon EF 16-35mm f/4 IS USM (9518B005) | 38 799 грн. |
Объектив Canon EF 16-35 mm f/4L IS USM (9518B005) | 47 999 грн. |
Об'єктив Canon EF 16-35mm f/4L IS USM (9518B005) | 51 458 грн. |
Широкоугольный объектив Canon EF 16-35mm f/4L IS USM | 37 999 грн. |