Фотоапарат Canon EOS R8 kit 85
Відео 11Фото 20 |
Canon EOS R8 kit 85
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 24 МПікс
Фокусна відстань:85 мм
Світлосила об'єктива:f/1.2
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100 - 102400
Серійна зйомка:6 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R8 kit 85
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
16 жовтня 2023, 18:10
Карта памяти #
В аннотации к камере пишут, что есть две карты памяти. Куда они их всунули? Боковых лючков под карты не видно. Неужели в батарейный отсек скомбинировали? Тогда с бустером проблема будет. А с такой слабой батареей без бустера особо на длительность видео не разгонишся.
3 квітня 2023, 06:19
Здравствуйте, когда ожидать Canon R8 и за сколько? #
Сколько будет цена R8 с китовым объективом, и какой именно это объектив? Когда можно будет купить?
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R8
Ціни на Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | від 59 488 грн. | 37 пропозицій | ||
Canon EOS R8 kit 35 | від 86 120 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R8 kit 85 | від 96 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R8 body | від 52 400 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →