Canon RF 50mm F1.8 STM - Огляд найдешевшого RF обʼєктива. Кращий вибір для новачка?
20 січня 20231 647 переглядів
Огляд Canon R6 mark II , порівняння з EOS R, тепер без перегріву!
28 лютого 20231 918 переглядів
Новий Canon R6 mark II. Огляд через тиждень. #фотографкиїв #canon #eosr6 #r6markII #keddr #kaddr
6 лютого 2023766 переглядів
Canon eos R і короткий огляд від Sergio
25 лютого 2020292 перегляда
Canon eos R Sergio
25 лютого 2020193 перегляда
Canon R или RP сравнение матриц Canon 85mm 1,2
10 липня 202021 471 перегляд
Что купить Fujifilm X-T4 или Canon EOS R?
10 липня 202123 265 переглядів
Canon EOS R7 - непростой месяц с шустрой камерой. Обзор и тест.
6 березня 202319 723 перегляда
Canon EOS R - ОБЗОР - ФОТО И ВИДЕО - пока ждем R5
15 березня 202015 708 переглядів
Canon RF 50mm F1.8 STM обзор
21 жовтня 202117 029 переглядів
Canon EOS RP – Обзор
12 серпня 202014 634 перегляда
ВОПРОС ОТВЕТ ПО CANON ОТ GETLENS: CANON RP, CANON EOS R, CANON R6, CANON 6D MARK II
7 грудня 20218 454 перегляда
[TEST] Canon EOS R LOW LIGHT 10-Bit 422 4K Video Test [Atomos Ninja Inferno ProRes 422]
25 січня 20206 060 переглядів
Обзор Canon RF 100-400mm f/5.6-8 IS USM - бюджетный телеобъектив для EOS R
14 січня 20223 248 переглядів
Canon EOS R - Моя основная камера
29 травня 20221 691 перегляд
Обзор полнокадровой беззеркалки Canon EOS R от Дмитрия Купрацевича
16 січня 2019492 перегляда
Обзор Canon EOS RP
13 жовтня 202026 535 переглядів
Canon EOS R6: обзор и примеры фото с точки зрения фотографа
9 грудня 202045 975 переглядів
Sony A7C vs Canon EOS R
20 січня 202117 114 переглядів
Обзор беззеркальной камеры Canon eos R
23 червня 20202 131 перегляд
Обзор Nikon Z6 vs Canon EOS R
3 березня 202119 519 переглядів
Обзор Sony Handycam FDR AX700 vs Canon EOS R + EF 28-300mm f3.5-5.6L
30 січня 202120 032 перегляда
Canon EOS R5 vs EOS R
30 жовтня 202017 607 переглядів
Обзор Canon EOS R5 vs EOS R
30 жовтня 202024 147 переглядів
Nikon D780 vs Canon EOS R
5 жовтня 202015 383 перегляда
Обзор Nikon D780 vs Canon EOS R
5 жовтня 202020 181 перегляд
Обзор Canon EOS C100 против Canon EOS R
19 червня 201916 135 переглядів
Canon EOS C100 Canon EOS R
19 червня 201913 947 переглядів
Canon EOS R обзор от фотографа спустя месяц реальной работы
14 квітня 201914 453 перегляда
Canon EOS R
14 квітня 201913 242 перегляда
Canon eos R. .
6 червня 201913 146 переглядів
Canon eos R. Обзор для фотографа.
6 червня 201915 257 переглядів
CANON EOS R. 3 . .
3 квітня 202024 221 перегляд
Обзор Canon EOS R6 vs EOS R
9 жовтня 202049 829 переглядів
Canon EOS R обзор и впечатления в сравнении с 5D Mark IV
5 березня 201937 179 переглядів
[GETLENS] Обзор Canon EOS RP. Доступный, полнокадровый, беззеркальный!
2 лютого 202038 703 перегляда
Обзор и тест Canon EOS R6. Ожидания и реальность
28 вересня 202040 486 переглядів
Обзор Canon EOS R6 - 5 причин выбрать эту камеру!
13 січня 202162 265 переглядів
Canon EOS R - ПЕРВЫЙ ОБЗОР прямо с презентации
6 вересня 201863 850 переглядів
Canon EOS R -
6 вересня 201863 541 перегляд
Canon EOS R: обзор и примеры фото до продажи
13 вересня 201848 972 перегляда
Canon EOS R:
13 вересня 201846 174 перегляда
- Fuji X T3 Canon EOS R. . 1.
23 квітня 201913 225 переглядів
GOOGLE PIXEL 3, GOLD HAIRDRYER, CANON EOS R - Tech Unboxing Haul!
15 жовтня 201823 610 переглядів
Canon EOS R Unboxing And Review Video සිංහලෙන්
2 січня 20195 482 перегляда
GOOGLE PIXEL 3, GOLD HAIRDRYER, CANON EOS R - Tech Unboxing Haul!
15 жовтня 201823 585 переглядів
STR Studio's New Camera \\ Canon EOS R :::: Unboxing video
8 травня 2022922 перегляда
Como fotografar com FILTRO DN - K&F Review - Canon eos R
11 липня 20193 767 переглядів
Why I Chose Canon EOS R
28 грудня 201969 279 переглядів
CANON eos R - REVIEW PORTUGAL
18 липня 201914 591 перегляд
iPhone 12 Pro Max Portrait Studio Test Review vs Canon EOS R
10 грудня 20204 876 переглядів
Canon EOS R still good in 2022?
10 січня 202221 262 перегляда
iPhone 12 Pro Max Outdoor Portrait Photoshoot Test Review vs Canon EOS R DSLR
6 січня 202115 142 перегляда
iPhone 12 Pro Max Outdoor Portrait Photoshoot Test Review vs Canon EOS R DSLR
6 січня 202113 135 переглядів
Canon EOS R Long Term Review: 1 Year Later
4 червня 202020 335 переглядів
Canon EOS R Long Term Review: 1 Year Later
4 червня 202019 587 переглядів
Canon RF 16mm f2.8 IN-DEPTH review: NO-BRAINER for EOS R!
15 листопада 2021144 620 переглядів
Canon Drop-in Filter Mount Adaptor EF-EOS R review
3 жовтня 202024 149 переглядів
Canon EOS R review first looks - my hands-on report!
7 вересня 201877 662 перегляда
Canon EOS R10 and R7 First Impressions Review (From Orlando!)
24 травня 2022211 853 перегляда
Canon EOS R: Mini-Review
14 червня 201977 519 переглядів
Canon RF 24-240mm review SUPER-ZOOM for EOS R!
14 грудня 202065 330 переглядів
DPReview TV: Firmware 1.4 for the Canon EOS R significantly improves eye-AF
4 грудня 201961 803 перегляда
DPReview TV: Firmware 1.4 for the Canon EOS R significantly improves eye-AF
4 грудня 201967 952 перегляда
Canon RF 35mm f1.8 IN DEPTH review - NO-BRAINER for EOS R!
17 серпня 2020112 373 перегляда
Canon EOS R Review AFTER 1 YEAR - Still Worth Buying in 2022?
11 грудня 202026 873 перегляда
Canon EF-EOS R Filter Adapter review with polarizer
4 травня 202026 341 перегляд
Awesome Bokehlicious Lens Review - Kipon Elegant 75mm f2.4 - For Canon EOS-R and Nikon Z6/7
24 лютого 201938 340 переглядів
Awesome Bokehlicious Lens Review - Kipon Elegant 75mm f2.4 - For Canon EOS-R and Nikon Z6/7
24 лютого 201936 390 переглядів
Canon RF 15-35mm f2.8L REVIEW: Best wide zoom for EOS R
27 квітня 202052 871 перегляд
WORTH YOUR MONEY? – Canon EOS R Review for 2021 – reasons why ITS A KEEPER
21 січня 202163 091 перегляд
Tamron 15-30mm 2.8 Lens Review | Best Wide Angle Lens for Canon EOS R?
17 липня 202022 687 переглядів
Canon RF 85mm f2 Macro REVIEW vs RF 1.2 vs EF 1.8 BEST for EOS R
19 жовтня 2020203 173 перегляда
Canon EOS R - Good for YouTube?
24 грудня 2021185 545 переглядів
Canon EOS RP, czy lepszy od Canona R? RECENZJA- Szklane oko Ikaniewicza #93
29 червня 202011 411 переглядів
Canon EOS R, obszerna recenzja profesjonalisty - Szklane oko Ikaniewicza #90
13 квітня 20206 833 перегляда
Cichy unboxing Canon EOS R / ASMR
1 жовтня 20195 270 переглядів
Canon EOS R7 - Recenzja (Bałkany 2022)
12 вересня 20229 360 переглядів
Canon EOS R10 - Recenzja bezlusterkowca
12 липня 202214 104 перегляда
Jaki jest naprawdę Canon EOS R7? Recenzja
21 липня 202216 376 переглядів
SPRZĘT FOTO-WIDEO #11: CANON EOS R - ADAPTER Z PIERŚCIENIEM KONTROLNYM (CONTROL RING ADAPTER)
15 січня 20192 831 перегляд
CANON EOS R w 2021r? Czy warto go kupi?
3 січня 20216 252 перегляда
CANON EOS R w 2021r? Czy warto go kupić?
3 січня 20216 680 переглядів
Aktualizacja oprogramowania w Canon EOS R i RP
14 жовтня 20197 559 переглядів
Canon EOS R6 - TEST I RECENZJA | Pierwsze wrażenia
10 липня 202031 742 перегляда
Canon EOS R pierwsze wrażenia - wchodzę w to!
15 жовтня 20188 369 переглядів
Canon EOS R pierwsze wraenia - wchodz w to!
15 жовтня 20187 648 переглядів
SPRZĘT FOTO-WIDEO #10: CANON EOS R i OBIEKTYWY Z MOCOWANIEM M42
30 грудня 20184 294 перегляда
Canon EOS R instrukcja obsługi i pełne omówienie menu
9 квітня 202033 580 переглядів
Canon EOS R - porównanie wszystkich pełnoklatkowych bezlusterkowców
29 червня 202123 998 переглядів
Canon EOS RP vs 6D mark II | Porównanie konfiguracji i obsługi w praktyce!
31 березня 202017 506 переглядів
EOS R, RP, 5D mark IV, 6D mark II, planujesz nowy sprzęt na 2020? Porównam dla ciebie te aparaty
3 березня 202021 193 перегляда
Canon EOS R w praktyce po pół roku użytkowania
22 липня 201929 206 переглядів
Canon EOS R vs RP - którego bezlusterkowca wybrać?
25 травня 202120 025 переглядів
Dlaczego wielu Youtuberów wybiera Canon EOS R❓ Luźne porównanie do Sony A7III
30 вересня 201911 051 перегляд
Canon EOS R - czy warto go kupić w 2022 r.? Pełna recenzja aparatu
8 квітня 202127 175 переглядів
Canon EOS R - recenzja bezlusterkowca
27 липня 201940 204 перегляда
Canon EOS R - Recenzja - Wracamy do Canona?
27 жовтня 201812 277 переглядів
Canon EOS R - Recenzja - Wracamy do Canona?
27 жовтня 201813 186 переглядів
Canon EOS R - recenzja i sesja z modelką
2 листопада 201820 465 переглядів
Canon EOS R - recenzja i sesja z modelk
2 листопада 201818 070 переглядів
Всего лишь мнение EOS R, GH5, a6300, a7III(*), делюсь опытом владения.
15 березня 2019142 302 перегляда