Фотоапарат Canon EOS M6 kit 18-150
Відео 32Фото 12 |
Маля із загону фотоапаратів зі змінними об'єктивами без громіздкого дзеркала в конструкції оптичної частини. По суті камера є спрощеною версією моделі Canon EOS M5, у якій «шістка» запозичила 24.2 МП сенсор зображення формату APS-C, графічний процесор DIGIC 7 і фірмову систему автофокусування Dual Pixel CMOS. Також в розпорядження фотоапарата надійшла 5-осьова система матричної стабілізації, поставлена на варту плавності зображення при запису відео.
Ролики пишуться на камеру в максимальній роздільній здатності FullHD (1920х1080 пікселів) з кадрової частотою до 60 к/с. Модель демонструє спритну скорострільність в репортажному жанрі фотографії, «стріляючи» серіями до 9 к/с, показує відмінні результати під час зйомки на високих ISO (нативний діапазон світлочутливості матриці Canon EOS M6 kit 18-150 коливається від 100 до 25600 одиниць ISO), а також впевнено «ловить» об'єкти в кадр силами 49-точкової системи автоматичного наведення на різкість.
Для візування в процесі зйомки використовується 3-дюймовий сенсорний дисплей, посаджений на поворотний шарнір. Опціонально на «гарячий черевик» камери можливо встановити зовнішній електронний видошукач. Ще один плюс в карму моделі приносить повний спектр бездротових комунікацій (Wi-Fi, Bluetooth і NFC-чип) для зв'язку «по повітрю» з мобільними гаджетами. Дана комплектація бездзеркалки передбачає оснащеність універсальним зум-об'єктивом з набором фокусних відстаней 18-150 мм і «плаваючою» світлосилою f/3.5-5.6.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS M6 kit 18-150
Фотоаппарат Canon EOS M6 Kit EF-M 18-150 IS STM Silver | 31 000 грн. |
Фотоапарат Canon EOS M6 Kit EF-M 18-150 IS STM Silver | 31 000 грн. |
Фотоаппарат Canon EOS M6 Kit EF-M 18-150 IS STM Black | 31 000 грн. |
Фотоапарат Canon EOS M6 Kit EF-M 18-150 IS STM Black | 31 000 грн. |
Дзеркальні камери, особливо повнокадрові це круто, ніхто не сперечається. Але один раз потримавши в руках Canon EOS 5D Mark III з великим професійним об'єктивом, я вирішив, що таке щастя мені не потрібно. Майже двокілограмова дура робить фантастичні знімки, але майже ДВА КІЛОГРАМА скла і прецизійної механіки це зовсім не те, що можна взяти з собою в будь-яку поїздку. Я ж хотів фотоапарат, який можна брати з собою без особливого приводу, просто на прогулянку парком. Це бездзеркальна камера, оснащена звичайним сенсором APS-C, що встановлюється в аматорські дзеркалки, але у повному збиранні вона не дотягує до 700 грамів. За габаритами апарат теж набагато компактніший, але якість знімків висока і аматорським дзеркалкам середнього рівня ні в чому не поступається. У комплект входить пристойний зум-об'єктив з великим діапазоном фокусних відстаней і 8,3-кратним оптичним збільшенням. При використанні спеціального адаптера EF-EOS M камера може працювати з будь-якими кеноновськими об'єктивами EF і EF-S. Сенсор в ній встановлений найсучасніший, 24-х мегапіксельний, він дозволяє знімати при дуже низькому освітленні навіть при ISO 6400. Якщо ж фотографія не піде далі за веб, то можна застосовувати навіть ISO 12800. Фотографії виходять дуже чіткими і деталізованими, автофокус хороший, автоматична експозиція теж відпрацьовує як слід. Зрозуміло є збереження RAW-файлів та серійна зйомка. Камеру можна і потрібно використовувати і для зйомки високоякісного відео, ролики 1920×1080 при 60 к/с вона знімає чудові. Завдяки наявності Wi-Fi, Bluetooth та NFC можна керувати камерою зі смартфона. Висока вартість, дзеркалку з аналогічною якістю знімків (при зйомці у звичайних умовах) можна купити на 15% дешевше, і це суттєва різниця. Крім того, той не самий живучий акумулятор, що добре відчувається навіть восени. |
Модификації Canon EOS M6
Ціни на Canon EOS M6 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS M6 kit 15-45 | від 37 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Canon EOS M6 kit 18-150 | від 31 000 грн. | 5 пропозицій |