Фотоапарат Canon EOS R50 kit 18-45 + 55-210
Відео 11Фото 30 |
Canon EOS R50 kit 18-45 + 55-210
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-51200
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини або її очима.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R50 kit 18-45 + 55-210
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R50 kit 18-45 + 55-210
Canon Eos R50 kit (RF-S 18-45 + RF-S 55-210mm) Is Stm Black | 45 499 грн. |
Canon Eos R50 kit (RF-S 18-45 + RF-S 55-210mm) Is Stm Black | 44 999 грн. |
Фотоапарат Canon EOS R50 + RF-S 18-45 IS STM + RF-S 55-210MM F5-7.1 IS STM | 46 822 грн. |
Canon EOS R50 + RF-S 18-45 IS STM + RF-S 55-210MM F5-7.1 IS STM | 45 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R50
Ціни на Canon EOS R50 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R50 kit 18-45 + 55-210 | від 44 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Canon EOS R50 kit 18-45 | від 27 290 грн. | 81 пропозиція | ||
Canon EOS R50 body | від 24 320 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →