Каталог   /   Фототехніка   /   Фотоапарати   /   Canon
Фотоапарат

Canon EOS R10 body

Фото - Фотоапарат Canon EOS R10  body
Відео 35Фото 10
Canon EOS R10 body
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс.
Діапазон ISO:100-51200
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини або її очима.

Бездзеркальна камера з кропненим датчиком зображення APS-C, випущена з байонетним кріпленням Canon RF. Роздільна здатність сенсора тут становить 24.2 МП, а діапазон його світлочутливості вимірюється в межах від 100 до 32000 одиниць ISO (програмно збільшується до ISO 51200). У Canon EOS R10 body застосовується фірмова система автоматичного наведення на різкість Dual Pixel CMOS AF II, що складається з 651 точки фокусування.

Автофокус камери має спеціальні режими для відстеження у кадрі тварин, людей та транспортних засобів. А ось матричного стаба в бездзеркалці немає, тому при зйомці необхідно задовольнятися стабілізованою оптикою. У режимі серійної фотозйомки з механічним затвором скорострільність камери досягає 15 к/с, з електронним до 23 к/с. Запис відеоряду підтримується в максимальній роздільній здатності 4К при 30 к/с з усієї площини та при 60 к/с з кропом картинки 1.56х. Оператору доступні 10-бітовий колір та HDR PQ. Модель обладнана одним слотом для SD-карток UHS-II, електронним видошукачем, 3-дюймовим сенсорним екраном на поворотному шарнірі. Важить ця бездзеркальна «малеча» 382 р.

Всі характеристики
Характеристики EOS R10 body
Колір
Тип фотокамери«бездзеркальна» (MILC)
Матриця
МатрицяКМОН (CMOS) / процесор Digic X /
Розмір матриціAPS-C (22.3x14.9 mm)
Повне число МП26
Ефективне число МП24
Максимальний розмір знімка6000x4000 пікс.
Світлочутливість (ISO)100-51200
Запис в RAW-форматі
Об'єктив
Кріплення (байонет)Canon RF-S
Ручне фокусування
Стабілізація зображеннянемає
Зйомка фото
HDR
Замір балансу білого
Експокорекція± 3 EV, з кроком 1/2 або 1/3 EV
Автобрекетинг
Режими експозиціїавтоматичний
пріоритет витримки
пріоритет діафрагми
ручний режим
Система виміру експозиціїточкова
центрозважена
матрична (оціночна)
Зйомка відео
Зйомка Full HD (1080)1920x1080 пікс. 120 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)3840x2160 пікс. 60 к/с
Формати запису файлівMP4, H.265, AAC, H.264
Ручне фокусування відео
Порти підключенняHDMI v 2.1
вихід на навушники
вхід мікрофона
Фокусування
Режими автофокусаодин знімок
AI фокус
слідкуючий
по обличчю
по усмішці
тварина в кадрі
Точок фокусування651 шт.
Сенсорне фокусування
Підстроювання фронт/бек
підсилення контурів
Видошукач і затвор
Видошукачелектронний
Кроп видошукача0.95 x
Охоплення кадру100 %
Витримка30 - 1/8000 с
Серійна зйомка15 к/с
Тип затворамеханічний
Дисплей
Діагональ дисплея3 ''
Сенсорний екран
Поворотний дисплей
Пам'ять і комунікації
Типи карт пам'ятіSD, SDHC, SDXC / Eye-Fi, UHS-II /
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
керування зі смартфона
Спалах
вбудований спалах
Підключення зовнішнього спалаху
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Модель акумулятораLP-E17
Знімків на заряді450 шт
Інше
Матеріал корпусамагнієвий сплав
Габарити (ШхВхТ)123x88x83 мм
Вага382 г
Офіційний сайтcanon.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Маркування виробника
5331C030

5331C034

5331C044AA

Ще
5331C046

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.

Купити Canon EOS R10 body

Усі ціни 71 →

Фотоапарат CANON EOS R10 body (5331C046) 5331C046

Офіційний партнер Canon
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
46 399 грн.

Цифровий фотоапарат Canon EOS R10 body (5331C046) 5331C046

+ 409 балів ITbox, стабілізація - комбінована, Тип матриці - КМОП (CMOS), розмір матриці - 22.3 х 14.9 мм, число ефективних п... щеікселів - 24.2 Mpx, Макс. роздільна здатність запису відео - 3840x2160, тип видошукача - електронний, розмір ЖК-екрану - 2.95", тип карток пам'яті - SD/SDHC/SDXC, бездротовий зв'язок - Wi-Fi, Bluetooth, тип живлення - акумулятор, Колір - чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
38 843 грн.

Фотоапарат Canon EOS R10 body (5331C046) 5331C046

Canon EOS R10 Камера настільки універсальна, що може впоратися з будь-яким завданням. Це найкраща супутниця в подорожах. Ідеа... щельне гібридне рішення для створення контенту. Ваш засіб творчого самовираження. Досліджуйте світ усюди, де б ви не були Ідеальний наступний крок у фотографії. Чи переходите ви на нову камеру зі своєї першої дзеркалки, смартфону або компактної моделі, EOS R10, у будь-якому випадку, розширить ваші можливості. Більше технологій, більше функціоналу, більше портативності, більше творчості. Випробування нового виду автофокусу EOS R10 може розпізнавати людей, транспортні засоби й тварин – котів, собак і птахів – відстежуючи їхнє переміщення в будь-якій точці кадру. Навіть об’єкти, які рухаються швидко, виходять дуже чіткими. Під час зйомки людей EOS R10 в першу чергу звертає увагу на очі об’єкта – "вікно в душу". Якщо їх не видно, то замість них відслідковується обличчя. А якщо об’єкт на мить відвертається, наступною на черзі йде голова, а потім тіло. Зйомка моментів, що тривають частки секунди У режимі серійної зйомки RAW фотографії можна робити зі швидкістю до 30 кадрів на секунду з 75-відсотковим кадруванням, при цьому зображення зберігаються в одному відеофайлі для акуратного та зручного впорядкування. Потім окремі зображення можна завантажувати, обробляти й редагувати за допомогою безкоштовного програмного забезпечення Digital Photo Professional (DPP). Коли в меню камери ввімкнена функція попередньої зйомки, модель EOS R10 починає знімати за 0,5 секунди до натискання кнопки спуску, тож ви завжди зможете зловити той чарівний ідеальний момент. Швидкість і чутливість Камера також швидко реагує на ваші команди, що дає вам
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
40 899 грн.

Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R10 body + Mount Adapter EF-EOS R (5331C031) 5331C031

Можно забрать в течении суток * полностью новый и в оригинальной пленке - сохранен запах с завода * не был активирован – пров... щеерим при вас в магазине * легко заменим на другой
GROЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
45 189 грн.

Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R10 Body (5331C046)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
35 899 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Canon EOS R10 body

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Canon EOS R10

Ціни на Canon EOS R10
Canon EOS R10 kit 18-45від 40 089 грн.58 пропозицій
Canon EOS R10 kit 18-150від 54 955 грн.53 пропозиції
Canon EOS R10 bodyвід 34 571 грн.71 пропозиція
Відеоогляди