Фотоапарат Canon EOS R7 kit 18-150
Відео 55Фото 21 |
Canon EOS R7 kit 18-150
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 33 МПікс
Фокусна відстань:18 - 150 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/6.3
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6960x4640 пікс
Діапазон ISO:50- 51200
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
5-ти осьова стабілізація зі зсувом матриці. Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини чи її очима.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R7 kit 18-150
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R7 kit 18-150
Усі ціни 33 →Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 RF-S 18-150 IS STM (5137C015) | 61 803 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 RF-S 18-150 IS STM (5137C015) | 64 390 грн. |
бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 RF-S 18-150 IS STM (5137C015) | 70 299 грн. |
Canon EOS R7 RF-S 18-150 IS STM + Adapter EF-RF (5137C015AA) | 70 500 грн. |
Фотоаппарат CANON EOS R7 + RF-S 18-150 IS STM + Mount Adapter EF-EOS R (51 | 78 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Нарешті Canon прокинувся за останні 15 років. У фотоапараті є все, що так довго хотілося. Відмінно працює зі всіма старими об'єктивами. Заяви, що "мало оптики", не є серйозними. Немає Lidia Neelova: користуюся Canon EOS R7 body кілька місяців |
Як дуже дорого ціна в Україні на цю фотокамеру! Canon EOS R7 body коштує 1500 $ 1) 2 слоти карти пам'яті,
2) Мегаптксель високий 3) фото та відео ідеально знімає 4) стабілізатор матриці 5) акумулятор ідеальний 6) відеошукач ідеально чіткий 7) фоксирування по обличчях та очах 8) поворотний монітор 9) зручно знімати 1) Чи не full frame (krop)
2) Дорогі RF об'єктиви 3) Мало вибору об'єктивів MERDAN ASHYROV: користуюся Canon EOS R7 body менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R7
Ціни на Canon EOS R7 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R7 kit 18-150 | від 61 803 грн. | 33 пропозиції | ||
Canon EOS R7 kit 24-105 | від 69 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Canon EOS R7 body | від 44 650 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →