Фотоапарат Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 (6052C036)
Відео 20Фото 14 |
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:6.5 к/с
Екран:3 ''
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R100 kit 18-45 + 55-210
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
Усі ціни 32 →Фотоапарат CANON EOS R100 + RF-S 18-45 IS STM + RF-S 55-210 IS STM Black ( | 35 999 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R100 Kit RF-S 18-45mm + RF-S 55-210mm | 34 499 грн. |
Canon Eos R100 kit 18-45мм + 55-210мм Is Stm (6052C036) Ua | 35 910 грн. |
Canon Eos R100 kit 18-45mm + 55-210mm Is Stm (6052C036) Ua | 35 910 грн. |
Цифр. фотокамера Canon eos r100 + 18-45 is stm + 55-210 f/5.0-7.1 is stm 6 | 37 392 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R100
Ціни на Canon EOS R100 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 | від 31 686 грн. | 32 пропозиції | ||
Canon EOS R100 kit 18-45 | від 17 600 грн. | 67 пропозицій | ||
Canon EOS R100 body | від 19 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →