Об'єктив Canon 50mm f/1.8 RF STM (4515C005)
Відео 11Фото 42 |
Canon 50mm f/1.8 RF STM |
|
Компактний фікс-об'єктив бюджетної ланки для бездзеркальних камер системи EOS R. Фокусна відстань об'єктива в 50 мм дозволяє вести повсякденну, портретну і Пейзажну фотозйомку. А максимальна Світлосила f / 1.8 укупі з 7-пелюсткової діафрагмою сприяє отриманню примітного розмиття заднього плану з акцентом на об'єктах в зоні різкості. Мінімальний отвір діафрагми у моделі-f / 22.
Конструктивно оптична схема Canon RF 50mm f/1.8 STM складається з 6 елементів в 5 групах, в т.ч. використовується одна асферична лінза. Також всередині корпусу об'єктива причаївся кроковий мотор системи автофокусування STM для безшумного наведення на різкість. Фокусується об'єктив з мінімальної відстані в 30 см. важить ця "Малятко" всього-на-всього 160 г, а її розміри складають 69х41 мм. поблизу передньої лінзи моделі наявна різьба під невеликі і, слідчо, недорогі світлофільтри діаметром 43 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 50mm f/1.8 RF STM
Усі ціни 40 →Об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005) | 6 989 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Canon Rf 50mm f / 1.8 Stm (4515C005) | 7 603 грн. |
Объектив для фотоаппарата Canon Rf 50mm f/1.8 Stm (4515C005) | 7 298 грн. |
Об'єктив Canon RF 50 mm f/1.8 STM (4515C005) 4515C005 | 6 999 грн. |
CANON RF 50 mm f/1.8 STM (4515C005) | 6 999 грн. |