Powerbank Canyon PB-109 (CNE-CPB1009)
Фото 8 |
Canyon PB-109 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon PB-109
Усі ціни 10 →Внешний аккумулятор CANYON PB-109 Power bank 10000mAh Li-poly battery, Inp | 706 грн. |
Canyon PB-109 10000mAh CNE-CPB1009W | 799 грн. |
CANYON 10000 mAh White (CNE-CPB1009W) CNE-CPB1009W | 716 грн. |
Power Bank Canyon PB-109 10000mAh Black (CNE-CPB1009B) | 799 грн. |
Зовнішній акумулятор Powerbank Canyon PB-109 10000mAh White (CNE-CPB1009W) | 729 грн. |
ще 5 пропозицій