Canyon CNS-CMSW16
Фото 5 |
Canyon CNS-CMSW16 |
|
Стильна і надзвичайно ергономічна 5-кнопкова універсальна мишка з оригінальним зовнішнім дизайном і безпровідним підключенням. Високий корпус спеціальної форми забезпечує похиле положення руки. Така позиція кисті вважається максимально природною і дозволяє уникнути поширеного болючого синдрому (синдром зап'ястного каналу, що проявляється онімінням кінчиків пальців і болями в зап'ястя).
Потрібно додати, що такий хват для більшості користувачів може здатися незвичайним, а для звикання до його ефективного використання знадобиться певний час. Пов'язано це з тим, що долоня лягає на поверхню корпуса і для переміщення мишки Canyon CNS-CMSW16 доводиться переміщати всі зап'ястя, а не тільки обертати кисть. Форма корпуса цієї моделі забезпечує зручний упор для великого пальця і тактильно приємна прогумоване покриття покращує надійність захоплення.
Дві кнопки, розташовані зліва, відповідають за навігацію вперед і назад. На нижній поверхні мишки розташовані невеликі тефлонові глайдери, вимикач живлення і відсік для елемента живлення типорозміру АА. Ця модель підійде для виконання будь-яких офісних робіт і комфортного серфінгу. Завдяки можливості регулювання чутливості оптичного сенсора PixArt 3212 (800/1200/1600 dpi) мишка дозволяє ефективно працювати в серйозних професійних програмах по створенню та обробці цифрового контенту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon CNS-CMSW16
Усі ціни 41 →Миша бездротова Canyon CNS-CMSW16B Black | 599 грн. |
Миша Canyon Wireless CNS-CMSW16B Vertical Black | 599 грн. |
Мышь Canyon CNS-CMSW16B | 552 грн. |
Canyon CNS-CMSW16B | 599 грн. |
Мишка Canyon CNS-CMSW16B Wireless Black (CNS-CMSW16B) | 599 грн. |
2 0 1 1 |
Користуюсь приблизно півроку. Форм-фактор виробу хороший, працювати зручно, краще ніж традиційними мишками. зручність у роботі цілий день, рука не болить Покриття під пальцями стирається до пластику
Покриття на кнопках заполірується з часом Колесеко-прокрутки в передсмертному стані хочеш збільшити, воно зменшує, і на оборот. Прокручуєш вниз-стрибає вгору і на оборот. |
Найпаскудніший сенсор, що я зустрічав за всю годину.
Підійде лише заради тесту "Чи підійде мені вертикальний форм-фактор мищі" Непоганий корпус та приємний хід клвіш Жахливий сенсор.
Нивілює всі переваги. Не підійде навіть для інтернет-серфінгу. Андрей Солдаткин: користуюся Canyon CNS-CMSW16 менше місяця |
Це моя перша вертикальна миша, робота така, що сиджу за комп'ютером багато годин і активно працюю мишею, згодом працюючи зі звичайною мишею, з'явилося відчуття, що я собі руку викручую. Вирішив купити цю і жодного разу не пошкодував, не чекав такої якості за цю ціну. Думав, що буду дуже довго звикати, але ні, після дня роботи довелося звикати до звичайної мишки. При використанні лікоть повинен лежати на столі або підлокітнику, інакше працюватиме не кисть, а передпліччя і це напружено. Руку на мишу так само можна класти по-різному, можна покласти так що кисть не торкатиметься килимка взагалі, але мені зручніше коли частина руки все-таки лежить на столі. Дуже чіткий рух сенсора, можу порівнювати з ігровою мишею із сенсором 3200 DPI і цей сенсор дуже близький. Якісне покриття софт-тач, сидячи цілий день за комп'ютером, рука не потіє. Найголовніша перевага, це звичайно ж ергономічний нахил. Немає дивних стрибків, всі натискання чіткі, ще сподобалося як миша "вмирає" якщо акумулятор (батарейка) розріджена, вона просто перестає працювати в одну мить, не починає глючити. Працює на різних поверхнях, не вибаглива до наявності килимка, але з ним краще. Для шульги ніяк не підійде, заряд від одного акумулятора на 2000 мАгод тримає 2 місяці, не критично, але хотілося щоб тримав довше. Богдан К: користуюся Canyon CNS-CMSW16 кілька місяців |