Литий диск Carbonado Wealthy 9x20/5x112 ET30 DIA66,4
Фото 14 | від 12 664 до 17 399 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.4 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Carbonado Wealthy 4
Характеристики
Carbonado Wealthy 9x20/5x112 ET30 DIA66,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Carbonado Wealthy 9x20/5x112 ET30 DIA66,4
Carbonado WEALTHY SFP (R20 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.45) | 17 399 грн. |
Carbonado Wealthy SFP R20 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.5 | 12 894 грн. |
Carbonado Wealthy BG R20 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.45 | 12 664 грн. |
Закрити
Схожі